Referencie

Slovak Productions s.r.o., je umelecká a eventová produkčná agentúra, ktorá zabezpečuje od roku 2010 komplexný servis pri organizovaní spoločenských, športových a kultúrnych podujatí , ako aj produkcií audiovizuálnych diel.


Galakoncert FOLKLÓR VO FRAKU 2021

Galakoncert FOLKLÓR VO FRAKU 2021
25. júna 2021 sa na západnej terase Bratislavského hradu konala premiéra unikátneho multižánrového koncertu FOLKLÓR VO FRAKU. Diváci si mohli užiť najznámejšie slovenské ľudové piesne v nových nádherných aranžmánoch v podaní popredných slovenských spevákov, symfonického orchestra, spolu s legendárnym speváckym zborom Lúčnica.

viac info >>

Galakoncert FOLKLÓR VO FRAKU 2021

Galakoncert POSLEDNÝ BOHÉM - KAROL DUCHOŇ 70

Recitálový koncert Posledný Bohém Karol Duchoň venovaný nedožitým 70. narodeninám Karola Duchoňa; ktorý mal premiéru 13. júna 2021 v NTC Aréne Bratislava. Záznam koncertu odvysielala v rámci novoročného programu 2022 RTVS na Jednotke.

viac info >>

Galakoncert POSLEDNÝ BOHÉM - KAROL DUCHOŇ 70

Benefičný koncert „Od LADY CARNEVAL k DRACULOVI"

Benefičný koncert „Od LADY CARNEVAL k DRACULOVI"Pocta legendám popovej a muzikálovej hudby Karlovi Svobodovi a Jozefovi Bednárikovi.

Umelecká agentúra Slovak Productions s.r.o. v roku 2018 produkovala veľkolepú hudobnú show „od LADY CARNEVAL k DRACULOVI“ na počesť umeleckých titánov česko-slovenskej hudobnej a muzikálovej scény, ktorými boli hudobný skladateľa Karel Svoboda a režisér Jozef Bednárik, ktorí významnou mierou ovplyvnili vývoj hudobnej a divadelnej scény na území Českej a Slovenskej republiky.

viac info >>

Benefičný Galakoncert "NOC NÁDEJÍ"

Benefičné kultúrno-spoločenské podujatie, za účasti populárnych slovenských a českých umelcov a osobností politického, spoločenského a kultúrneho života, ktoré sa koná každoročne od roku 2010 a vysiela ho RTVS

Benefičný Galakoncert „NOC NÁDEJÍ“ 10 ročník

KVAPKA NÁDEJE GOLF CUP

Benefičné športovo-spoločenské podujatie, za účasti populárnych osobností a zástupcov komerčnej sféry, ktoré sa koná každoročne od roku 2010

VÝPRAVA NÁDEJE

Zábavno-náučná televízna relácia pre žiakov základných škôl, ktorú vysielala RTVS

DEŇ NÁDEJÍ

DEŇ NÁDEJÍ – zábavno-kultúrne open air podujatie za účasti populárnych osobností.

Kalendár „POSOL O KVAPKU LEPŠÍCH SPRÁV“

produkcia benefičného kalendára za účasti populárnych osobností, na podporu detskej onkológie

Noc Nádejí 2017

Kvapka Nádeje Golf Cup 2017

Výprava Nádeje