Folklór vo Fraku v Nitre

KUPUJ VSTUPENKY - BUY TICKETS

Galakoncert FOLKLÓR VO FRAKU 2022 v NITRE

Najväčšia slovenská folklórna show prichádza do letného amfiteátra v Nitre. Monumentálna hudobná show s viac ako 100 špičkovými umelcami na pódiu, rozžiari magický letný večer pod majestátnym Zoborom a predstaví najkrajšie slovenské ľudové piesne v novom impozantnom šate.

Renomovaní slovenskí sóloví speváci rôznych hudobných žánrov ponúknu, v sprievode symfonického orchestra Slovenskí symfonici, speváckeho zboru LÚČNICA a ľudovej hudby SOKOLY, pod taktovou zemplínskeho rodáka, dirigenta Adriana KOKOŠA, výber tých najpopulárnejších folklórnych skladieb, ktorý určite ocenia nie len fanúšikovia tradičného slovenského folklóru, ale všetci milovníci kvalitnej hudby.

Najvyššiu umeleckú kvalitu koncertu garantujú prominentný interpreti, ako operné spevácke hviezdy Adriana KUČEROVÁ a Miroslav DVORSKÝ, rock-popová diva Katarína KNECHTOVÁ, populárny herec a spevák Filip TÚMA a obľúbený a úspešný folklorista Štefan ŠTEC.

V rámci sprievodného programu sa predstaví Folklórny súbor Borinka pri CVČ Domino Nitra a Detský spevácky zbor Dúha z Nitry.

Príďte si vychutnať unikátny hudobný zážitok a zaspievať si Vaše obľúbené piesne, ktoré ešte nikdy nezneli tak veľkolepo.

KUPUJ VSTUPENKY - BUY TICKETS

KUPUJ VSTUPENKY - BUY TICKETS