Folklór vo Fraku v Banskej Bystrici

Galakoncert FOLKLÓR VO FRAKU v Banskej Bystrici

FOLKLÓR VO FRAKU v Banskej Bystrici

Najväčšia slovenská folklórno-symfonická show FOLKLÓR VO FRAKU prichádza do amfiteátra v Banskej Bystrici.

Monumentálna hudobná show s viac ako 100 špičkovými umelcami na pódiu, rozžiari magický letný večer v metropole stredného Slovenska a predstaví najkrajšie slovenské ľudové piesne v novom impozantnom šate.

Renomovaní slovenskí sóloví speváci rôznych hudobných žánrov ponúknu, v sprievode symfonického orchestra Slovenskí symfonici, speváckeho zboru LÚČNICA a ľudovej hudby SOKOLY, pod taktovou zemplínskeho rodáka, dirigenta Adriana KOKOŠA, výber tých najpopulárnejších folklórnych skladieb, ktorý určite ocenia nie len fanúšikovia tradičného slovenského folklóru, ale všetci milovníci kvalitnej hudby.

Najvyššiu umeleckú kvalitu koncertu garantujú prominentní interpreti, ako operné spevácke hviezdy Adriana KUČEROVÁ a Miroslav DVORSKÝ, rock-popová diva Katarína KNECHTOVÁ, rocker a slovenská superstar Peter CMORIK, obľúbený herec a spevák Filip TÚMA, a najpopulárnejší slovenský folklorista Štefan Štec.

V rámci sprievodného programu sa predstaví Detský spevácky zbor Štvorlístok zo Zvolena.

Moderuje Štefan SKRÚCANÝ.
Príďte si vychutnať unikátny hudobný zážitok a zaspievať si Vaše obľúbené piesne, ktoré ešte nikdy nezneli tak veľkolepo.

#folklorvofraku #folklor #hudba #muzika #koncert #piesen #kultura #zivahudba #banskabystrica #bystrica #zabava #lucnica #knechtova #tuma #dvorsky #kucerova #stec #amfiteater #zivahudba #sokoly #cmorik

KUPUJ VSTUPENKY - BUY TICKETS