Event Agency

Slovak Productions s.r.o., je umelecká a eventová produkčná agentúra, ktorá zabezpečuje od roku 2010 komplexný servis pri organizovaní spoločenských, športových a kultúrnych podujatí , ako aj produkcií audiovizuálnych diel.


Benefičný koncert „Od LADY CARNEVAL k DRACULOVI"

Benefičný koncert „Od LADY CARNEVAL k DRACULOVI"Pocta legendám popovej a muzikálovej hudby Karlovi Svobodovi a Jozefovi Bednárikovi.

Veľkolepá hudobná show „od LADY CARNEVAL k DRACULOVI“ bola usporiadaná na počesť umeleckých titánov česko-slovenskej hudobnej a muzikálovej scény, ktorými boli hudobný skladateľa Karel Svoboda a režisér Jozef Bednárik, ktorí významnou mierou ovplyvnili vývoj hudobnej a divadelnej scény na území Českej a Slovenskej republiky.

Diváci v Košiciach, Žiline a Bratislave mali jedinečnú možnosť vidieť rámci jedného podujatia top českých a slovenských umelcov ako sú: Helena Vondráčková, Leona Machálková, Daniel Hůlka, Nela Pocisková, Petr Kolář, Juraj Bača, Martin Chodúra a Ján Slezák, ktorých sprevádzal symfonický orchester, pod taktovkou dirigenta Adriana Kokoša.

 

 


NOC NÁDEJÍ

Benefičné kultúrno-spoločenské podujatie, za účasti populárnych slovenských a českých umelcov a osobností politického, spoločenského a kultúrneho života, ktoré sa koná každoročne od roku 2010 a vysiela ho RTVSKVAPKA NÁDEJE GOLF CUP

Benefičné športovo-spoločenské podujatie, za účasti populárnych osobností a zástupcov komerčnej sféry, ktoré sa koná každoročne od roku 2010VÝPRAVA NÁDEJE

Zábavno-náučná televízna relácia pre žiakov základných škôl, ktorú vysielala RTVS


DEŇ NÁDEJÍ

DEŇ NÁDEJÍ – zábavno-kultúrne open air podujatie za účasti populárnych osobností.


Kalendár „POSOL O KVAPKU LEPŠÍCH SPRÁV“

produkcia benefičného kalendára za účasti populárnych osobností, na podporu detskej onkológieNoc Nádejí 2017


Kvapka Nádeje Golf Cup 2017


Výprava Nádeje