Event Agency

Slovak Productions s.r.o., je umelecká a eventová produkčná agentúra, ktorá zabezpečuje od roku 2010 komplexný servis pri organizovaní spoločenských, športových a kultúrnych podujatí , ako aj produkcií audiovizuálnych diel.


Benefičný koncert „Od LADY CARNEVAL k DRACULOVI"

Benefičný koncert „Od LADY CARNEVAL k DRACULOVI"Pocta legendám popovej a muzikálovej hudby Karlovi Svobodovi a Jozefovi Bednárikovi.

Umelecká agentúra Slovak Productions s.r.o. v roku 2018 produkovala veľkolepú hudobnú show „od LADY CARNEVAL k DRACULOVI“ na počesť umeleckých titánov česko-slovenskej hudobnej a muzikálovej scény, ktorými boli hudobný skladateľa Karel Svoboda a režisér Jozef Bednárik, ktorí významnou mierou ovplyvnili vývoj hudobnej a divadelnej scény na území Českej a Slovenskej republiky.

Diváci v Bratislave, Košiciach a Žiline mali jedinečnú možnosť vidieť rámci jedného podujatia top českých a slovenských umelcov ako sú: Helena Vondráčková, Jiří Korn, Leona Machálková, Daniel Hůlka, Nela Pocisková, Petr Kolář, Juraj Bača a Martin Chodúra, ktorých bude sprevádzať Štátny komorný orchester Žilina, pod taktovkou dirigenta Adriana Kokoša.

Hudobná show bola doplnená veľkoplošnou videoprojekciou a príspevkami s dobovými zábermi i komentármi súčasníkov oboch tvorcov. Hudobné čísla bolisprevádzané symfonickým orchestrom, svetelnými efektmi a scénickým tancom. Nechýbali rozhovory s umelcami, zábery z príprav muzikálov, nahrávania hudby, ukážky z filmov, dokumentárne zábery z divadelných skúšok a oveľa viac. Okrem iných zazneli megahity ako „Lady Carneval“, „Stín katedrál“, „Lásko má já stůňu“, „Kdepak ty ptáčku hnízdo máš“, „Včielka Maja“, „Čau lásko“, „Jsi můj pán“ a mnohé ďalšie.

viac info >>

 

 

 


NOC NÁDEJÍ

Benefičné kultúrno-spoločenské podujatie, za účasti populárnych slovenských a českých umelcov a osobností politického, spoločenského a kultúrneho života, ktoré sa koná každoročne od roku 2010 a vysiela ho RTVSKVAPKA NÁDEJE GOLF CUP

Benefičné športovo-spoločenské podujatie, za účasti populárnych osobností a zástupcov komerčnej sféry, ktoré sa koná každoročne od roku 2010VÝPRAVA NÁDEJE

Zábavno-náučná televízna relácia pre žiakov základných škôl, ktorú vysielala RTVS


DEŇ NÁDEJÍ

DEŇ NÁDEJÍ – zábavno-kultúrne open air podujatie za účasti populárnych osobností.


Kalendár „POSOL O KVAPKU LEPŠÍCH SPRÁV“

produkcia benefičného kalendára za účasti populárnych osobností, na podporu detskej onkológieNoc Nádejí 2017


Kvapka Nádeje Golf Cup 2017


Výprava Nádeje