Benefičný koncert „Od LADY CARNEVAL k DRACULOVI“

Pocta legendám popovej a muzikálovej hudby Karlovi Svobodovi a Jozefovi Bednárikovi.

Veľkolepá hudobná show „od LADY CARNEVAL k DRACULOVI“ sa uskutoční na počesť umeleckých titánov česko-slovenskej hudobnej a muzikálovej scény, ktorými boli hudobný skladateľa Karel Svoboda a režisér Jozef Bednárik, ktorí významnou mierou ovplyvnili vývoj hudobnej a divadelnej scény na území Českej a Slovenskej republiky.

Jedinečná možnosť vidieť rámci jedného podujatia top českých a slovenských umelcov ako sú: Helena Vondráčková, Jiří Korn, Leona Machálková, Daniel Hůlka, Nela Pocisková, Petr Kolář, Juraj Bača a Martin Chodúra, ktorých bude sprevádzať Štátny komorný orchester Žilina, pod taktovkou dirigenta Adriana Kokoša.

Benefičný koncert „Od LADY CARNEVAL k DRACULOVI"

Benefičné koncerty najväčších popových, filmových a muzikálových hudobných hitov, ktoré sa uskutočnia na prelome októbra a novembra 2018 na zimných štadiónoch v Žiline, Košiciach a Bratislave, bude doplnený veľkoplošnou videoprojekciou a príspevkami s dobovými zábermi i komentármi súčasníkov oboch tvorcov. Hudobné čísla budú sprevádzané symfonickým orchestrom, svetelnými efektmi a scénickým tancom. Chýbať nebudú rozhovory s umelcami, zábery z príprav muzikálov, nahrávania hudby, ukážky z filmov, dokumentárne zábery z divadelných skúšok a oveľa viac. Okrem iných zaznejú megahity ako „Lady Carneval“, „Stín katedrál“, „Lásko má já stůňu“, „Kdepak ty ptáčku hnízdo máš“, „Včielka Maja“, „Čau lásko“, „Jsi můj pán“ a mnohé ďalšie.

Kúpou vstupenky na tento koncert podporíte charitatívne aktivity Nadácie Kvapka Nádeje a Nadácie Jozefa Bednárika, ktorým bude venovaný časť výnosu z tohto kultúrneho podujatia.

Termíny koncertov:
Žilina –Tipsport Arena 20. októbra 2018
Košice – Steel Arena 24. Októbra 2018
Bratislava –Zimný Štadión Ondreja Nepelu 07. Novembra 2018
Lístky na koncert kupujte už teraz na Predpredaj.sk

predpredaj.skvvvv